isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Ev Nedir? | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Ev Nedir?

KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN GEREKLİ OLAN HER ŞEYİ BİR ARAYA GETİRİYORUZ.

BAHÇE SULAMA

Akıllı telefonunuzdan manuel olarak vanaları On/Off hale getirebileceğiniz gibi belirleyeceğiniz senaryolar ile bu işi otomatik hale de getirebilirsiniz.

KAMERA

Siz evde yokken evinizin her köşesi kontrol altında olur dilerseniz kayıt edebilirsiniz. Siz işteyken çocuğunuzu ve bakıcınızı kontrol edebilirsiniz.

SİREN

Alarmınız devrede iken ev içerisinde beklenmedik bir hareket algılandığında, kapınız veya pencereniz açıldığında sireniniz sayesinde çevreniz durumdan haberdar olur. Sınırsız sensörleri sayesinde tam koruma sağlanır.

KAPI KONTROLÜ

Akıllı telefonunuzdan kapınızı dilediğiniz yerden açıp kapatabilirsiniz. İsterseniz çipli kart giriş sistemi ile anahtar derdine son verebilirsiniz. Temizlikçiniz, verdiğiniz çipli kart sayesinde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde kart ile evinize giriş yapabilir. Belirlediğiniz gün ve saat haricinde kart pasif durumdadır. Giriş yapamaz.

WI-FI

İnternet erişiminizin olduğu her yerden evinizi uzaktan izleyebilirsiniz.

PANİK/TIBBİ BUTON

Acil durumlarda belirlediğiniz numaralara ya da güvenlik kurumlarına çağrı oluşturur.

MANYETİK KAPI SENSÖRÜ

Kapınız ve pencereniz sizden habersiz açıldığında uyarı çağrısı alın.

İKLİMLENDİRME

Klimalarınızı açıp kapatmak için kumanda aramaya son verebilirsiniz. Tek tıkla klimanızı açıp kapatabileceksiniz.

PERDE VE PANJUR KONTROLÜ

Perde, Panjur veya bahçedeki tentenizi uzaktan akıllı telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz, oluşturacağınız senaryolar ile bunu otomatik hale getirebilirsiniz.

AKILLI TELEFON VE TABLET

Akıllı telefonunuzdan, nerede olursanız olun evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

SU TAŞKINI

Su seviye sensörleri sayesinde beklenmedik su taşkınlıklarının önüne geçin. Siz uykudayken oluşan su sızıntısını fark eder ve sizi durumdan haberdar ederken diğer yandan birkaç saniyede sularınızı otomatik olarak keser.

AYDINLATMA KONTROLÜ

Yattığınız yerden açık unuttuğunuz aydınlatmalar için kalkmanıza gerek yok. Akıllı telefonunuz ile bu işi yattığınız yerden yapabilirsiniz. Siz evden çıkarken arkanızdan kapanacak olan ışıklar, siz eve giriş yaptığınızda otomatik olarak açılacaktır.

PRİZ KONTROLÜ

Sabah işe giderken, prizde unuttuğunuz ütü için endişelenmenize gerek yok. Akıllı telefonunuz bu işi halleder. Siz evden çıkarken daha öncesinden belirlediğiniz prizler haricinde hiçbir prizde enerji olmaz. Çocuğunuz açısından içiniz rahat olsun.

HAVALANDIRMA

Garajınıza giriş yaptığınızda fark edeceksiniz havalandırma da devrede olacaktır.

GARAJ KAPISI KONTROLÜ

Sisteminize entegre edilebilen garaj kapınızı artık akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz.

ISITMA KONTROLÜ

İşten eve dönüşünüz esnasında evinizin sıcaklığını öğrenebilir gerek duyduğunuzda bu sıcaklığı akıllı telefonunuzdan yolda iken artırıp azaltabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada Ev Otomasyonu

Akıllı Ev Nedir?

Akıllı ev ya da diğer bir adıyla ev otomasyon sistemleri, birbiriyle haberleşebilen ve uyum içinde çalışan sayısız unsurun tek bir merkezden kontrolünün sağlanmasıdır.

Akıllı ev sistemleri, sizin ve evinizin güvenliğini sağlar. Size konforlu bir yaşam sunar ve tüm bunları yaparken enerjiden tasarruf etmeyi de unutmaz. Aklınıza gelebilecek tüm elektronik cihazların kontrolünü oturduğunuz yerden, şehir dışında tatildeyken, işteyken veya yurt dışı seyahatiniz sırasında tek bir platformdan kontrol edebildiğinizi düşünün. Böylesine kaliteli, konforlu ve güvenli bir yaşamı kim istemez?

Technohom Akıllı Ev Sistemleri, sensörler sayesinde üstün güvenlik önlemleri alır ve kablolu sistem olduğu için sürekli uyanık durumdadır. Kablosuz akıllı ev sistemleri bu noktada biraz düşünülmelidir. Pille çalışan bir güvenlik sistemi ne kadar güvenli olabilir? Sürekli takipte olan ev otomasyonunuz, beklenmedik bir durumla karşılaştığını önlemlerini alır ve sizi bilgilendirir. Yangı, su baskını, gaz kaçağı, hırsızlık, sabotaj ve yaşlı/çocuk bakımı gibi konularda size çözümler sunar. Gelişmiş üstün güvenliğin yanı sıra elektronik cihazları, aydınlatmaları, ısıtma ve soğutma sistemlerini, bahçe sulamanızı, perde panjur, giriş ve garaj kapısı gibi sayısız elektrik ile çalışan cihazların kontrolünü tek bir merkezden yönetebilme imkanı verir. Gereksiz enerji harcamalarınızın önüne geçerek enerji tasarrufu sağlar.

Unutmayın, internet erişiminizin olduğu her yerden akıllı telefon ve tabletler ile evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Technohom teknolojisi sayesinde aklınız evinizde kalmasın.

Technohom’un size sunduğu imkanlar ve otomasyon çözümleri ile ilgili daha geniş bir bilgi almak için ofisimizi ziyaret etmekten çekinmeyiniz.

Top