isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Hastane | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Hastane

Akıllı Hastane Nedir?

Akıllı hastane konseptiyle sizleri buluşturuyoruz.

Akıllı telefonlar ile aşina olduğumuz, AKILLI teknoloji örneklerini artık yaşamımızın pek çok alanında rahatlıkla görebiliyoruz. Akıllı sistemin var oluş amaçları başlıca; güvenlik, tasarruf ve konfordur.

Akıllı sistemler pek çok alanda büyük ilgi görmektedir. Biz, Technohom olarak bu alana bir yenisini daha ilave ettik.

Akıllı Hastane…

Technohom teknolojisi ile hastaneniz, kliniğiniz daha güvenli daha konforlu.

TASARRUF


Hastanenizdeki enerji tüketimini kontrol altına alarak maliyetinizi düşürmek istemez misiniz? Tüm ısınma sistemini mevsimlere göre programlayarak yakıttan ciddi anlamda tasarruf sağlayabilirsiniz. Akıllı aydınlatmalar ile gereksiz yere açık bırakılmış veya unutulmuş lambalarınızı sistem üzerinden görerek kapatabilirsiniz. Böylelikle enerjiden tasarruf ederek yüklü elektrik faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Yapacağınız yıllık enerji ve yakıt maliyetini kontrol altına alarak yılsonunda daha karlı çıkacaksınız.

GÜVENLİK


Kartlı giriş sistemi ile kritik odalara giriş çıkışları, kontrol altına alabilir, sınırlayabilir veya önleyebilirsiniz. Doktor, hemşire gibi hastane personellerine vereceğiniz çipli kartlar tüm hasta odalarına giriş yapabilmek mümkün. Hastalarınıza zimmet edeceğiniz çipli kartlar ile hastalar odalarına rahatlıkla giriş çıkış yapabilecek. Tüm hastane koridorları, hasta odaları ve personel odaları gaz, duman sensörleri ile güvende. Kritik alanlara ve odalara uygulanacak üstün güvenlik yöntemleri ile odalara yapılan giriş çıkışlar kontrol altında olacak. Gerek sensörler gerek kameralar ile her yer her şey kontrolünüz altında.

KONFOR


Hasta odalarına konulacak tıbbi butonlar ile hastanız hemşire çağrısını yattığı yerden yapabilecek. İklimlendirme sistemini, yatak başlarında bulunan panellerden kontrol edebilecekler. İyi geceler ve günaydın senaryoları ile oluşturulabilecek. Örnek olarak; iyi geceler senaryosu ile hasta yattığı yerden odada ki gereksiz prizlerin enerjisini kesebilecek ve aydınlatmaları kapatabilecek. Oda kapısını kilitlenecek. Hasta kontrolü için gelen hemşire, doktor veya diğer hastane personelleri odaya kartları ile giriş yapabilecek.

Top