isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Ofis | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Ofis

Akıllı Ofis Nedir?

Bir personel düşünün… Sizden maaş istemiyor, herhangi bir sağlık güvencesine ihtiyacı yok. Rahatsızlanıp rapor da almıyor. Haftalık veya senelik izni umurunda bile değil. Bayramlarda İspanya’daki ailesini ziyarete bile gitmiyor. Tüm bunlara rağmen gündüz asistanınız oluyor, gece ofisin güvenliğini sağlıyor ve asla uyumuyor.

Düşündünüz mü?

Biz tüm bunları sizin için düşündük.

Technohom Akıllı Ev Sistemlerini neden ofisinize kurmuyoruz?

TASARRUF


Ofisinizin, aylık enerji tüketiminde tasarruf yapıp maliyetinizi düşürmek istemez misiniz? Aydınlatmaları, klimaları ve diğer elektronik cihazları kontrol ederek elektrikten,

Isıtma sisteminizi kontrol edip doğalgazdan tasarruf edin.

Kontrol edin, programlayın ve yönetin. Yıllık fatura giderlerinizi incelerken yüzünüz gülsün.

GÜVENLİK


Ofisinizin ve cihazlarınızın güvenliği muhakkak en önemli konuların başında gelmektedir. Technohom’un size sunduğu üstün güvenlik çözümleri, tüm gece ofisinizi dışarıdan gelebilecek tehlikelerden koruyor. Siz ofisten çıkarken alarm kuruluyor ve herhangi beklenmedik bi durumda sizi haberdar ediyor. Dilediğiniz zaman IP Kameralar ile ofisinizi izleyebileceğiniz gibi sersörler sayesinde ofisinizi su baskınından ve gaz kaçaklarından koruyabilirsiniz.

KONFOR


Mesai saatleri içerisinde elektrikli cihazların, motorlu perde ve panjurlarınızın, aydınlatmalarınızın yönetimini oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Çünkü asistanınız tüm gün elinizin altında. Akıllı telefon veya tabletten tek tıkla her şeyi yönetebileceksiniz.

Top