isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Okul | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Okul

Akıllı Okul Nedir?

Akıllı okul konseptiyle sizleri buluşturuyoruz.

Akıllı telefonlar ile aşina olduğumuz, AKILLI teknoloji örneklerini artık yaşamımızın pek çok alanında rahatlıkla görebiliyoruz. Akıllı sistemin var oluş amaçları başlıca güvenlik, tasarruf ve konfordur.

Okullar artık birer teknoloji yuvası haline geldi. Akıllı tahtalar, ders tabletleri derken artık okulunuzdaki tüm altyapıyı akıllı hale getirmek mümkün. Dilerseniz tüm okulun kontrolünü tek bir merkezden sağlayabilir veya her sınıf için kendine has sistem ve kontrol noktası oluşturulabilir.

Dahası mı?

TASARRUF


Okullardaki en önemli giderlerin başında hiç şüphesiz ki enerji ve yakıt giderleri gelmektedir. Enerji tüketimini kontrol altına alarak maliyetinizi düşürmek istemez misiniz?

Okulunuzun tüm ısınma sistemini mevsimlere göre programlayarak doğalgazdan ciddi anlamda tasarruf edebilirsiniz. Diğer yandan, ısınma kontrolünü tek merkezden yaparak öğrencilerin manüel müdahalesinden kaynaklanan israfı engelleyebilirsiniz. Akıllı aydınlatmalar ile gereksiz yere açık bırakılmış veya unutulmuş lambalarınızı sistem üzerinden görerek kapatabilirsiniz. Böylelikle, enerjiden tasarruf ederek yüklü elektrik faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Yapacağınız yıllık enerji ve yakıt maliyetini kontrol altına alarak daha karlı çıkacaksınız.

GÜVENLİK


Her şeyden önce can sağlığı…

Öğrenci velilerinin, okul seçiminde en önemli faktörlerin başında çocuklarının öğrenim gördüğü kurumun ne derece güvenli olduğu gelmektedir. Muhakkak sizin için de, öğrencilerinizin, öğretmenlerinizin ve yöneticilerinizin can ve mal güvenliği çok önemlidir. Bu noktada Technohom’un yüksek güvenlik çözümleri sizleri bekliyor.

İsteğe göre ve istenildiği yerlere konulabilecek IP Kameralar ile güvenliği sağlayabilir, dilediğiniz yerden dilediğiniz anda akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan kameraları izleyebilir ve dilerseniz kayıt altına alabilirsiniz.

Her sınıfa konulan kameralar ile demirbaşların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Diğer yandan her veliye verilebilecek kullanıcı adı ve şifre ile çocuklarını ders dinlerken izleyerek kontrol edebilecekler. Derse gelemeyen, dersi kaçıran ve devamsızlık yapmak zorunda kalan öğrenciler için işlenen her dersi kayıt altına alabilirsiniz. Ders sırasında orda olmayan öğrencileriniz, giremedikleri derslerin video kayıtlarını edinerek, evinde dilediği gibi o dersi tekrar tekrar izleyebilirler ve böylelikle o giremedikleri derslerden geri kalmamış olacaklar.

Yönetici odalarını, öğretmenler odasını ve diğer kritik önemlere sahip odaları akıllandırarak yüksek güvenliği ve konforu bir arada yaşamak artık mümkün. Alarm/siren sistemi ile gece vakti dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca manyetik sensörler sayesinde kapı ve pencere güvenliği sağlayabilirsiniz.

Unutmayın! Her an gelebilecek tehlikelerden, sizin ve güvenlik güçlerinin saniyeler içerisinde haberi olacaktır.

KONFOR


Dersliklerde, seminer salonlarında ve sosyal aktivite alanlarında akıllı sistemin faydalarına tanık olun. Bu sistem tamamen öğretmenlerin ve yöneticilerin kontrolünde olacaktır. Böylelikle gereksiz müdahaleler söz konusu değildir. Seminer salonunda, verilecek bir konferans için projeksiyon cihazınız çalıştığında ışıklar kendiliğinden kapanırken iklimlendirme sistemi devreye girerek rahat bi konferans ortamı sunacaktır. Eğitim saatleri dışında okulun enerjisini keserek gereksiz elektrik tüketiminin önüne geçebileceksiniz. Paniğe kapılmayın. Technohom Akıllı Sistemleri ile enerjiyi kestiğinizde bile güvenlik en üst düzeyde aktif olarak çalışmaya devam edecek ve kantindeki buzdolabı gibi kritik yerlerin enerjilerinin kesilmesine müsaade etmeyecektir.

Top