isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Otel | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Otel

Akıllı Otel Nedir?

Yeni Bir Konsept Yeni Bir Pazarlama Stratejisi

Otelinize, Technohom otomasyon sistemleri ile prestij kazandırmaya ne dersiniz?

Otelinizi otomasyon sistemleri ile akıllı hale getirerek rakipleriniz ile aranızda büyük fark yaratabilirsiniz. Müşterileriniz, Technohom teknolojisi ile konforu parmak uçlarında hissedecek.

TASARRUF


Otellerdeki en önemli giderlerden biri hiç şüphesiz ki enerji ve yakıt giderleridir. Enerji tüketimini kontrol altına alarak maliyetinizi düşürmek istemez misiniz?

Otelinizin, tüm ısınma sistemini mevsimlere göre programlayarak yakıttan ciddi anlamda tasarruf sağlayabilirsiniz. Akıllı aydınlatmalar ile gereksiz yere açık bırakılmış veya unutulmuş lambalarınızı sistem üzerinden görerek kapatabileceğiniz gibi, boş odalarda çalışır durumda unutulmuş olan klimaların kontrolünü yine aynı panel üzerinden kontrolünü sağlayabileceksiniz. Böylelikle enerjiden tasarruf ederek yüklü elektrik faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Yapacağınız yıllık enerji ve yakıt maliyetini kontrol altına alarak yılsonunda daha karlı çıkacaksınız.

GÜVENLİK


Oteliniz ve misafirleriniz Technohom Akıllı Sistemler sayesinde çok daha güvende.

stratejik noktalara montajı yapılacak olan kameralar, gaz sensörleri, duman sensörleri, hareket sensörleri ve su baskını sensörleri ile oteliniz ultra güvenli.

KONFOR


Misafirleriniz, konforun teknoloji ile buluşmasını şahit olacak. Oda sahiplerine vereceğiniz çipli kartlar ile odaya giriş/çıkış senaryoları aktif hale getirilebileceği gibi, şahsi akıllı telefonları ile aydınlatmaları, perde/panjurları, iklimlendirme sistemlerini yerlerinden kalkmadan rahatlıkla kontrol edebilecekler. Oluşturulan senaryolar ile unutkanlığın sebep olduğu gereksiz enerji tüketiminin önüne geçmiş olacaksınız.

Top