isMobile() ) { // classımızın isMobile methodunu çağırdık $number="1"; }else{ $number="4"; } ?> Akıllı Yurt | Technohom
isMobile() ) ? "" : "

"?>FİYAT TALEP
FORMU
isMobile() ) ? "" : "
"?>isMobile() ) ? "" : "
"?>0312 283 6880
0312 283 6880    Yeşilova Mahallesi 4023.Sokak SerTower Residence 1/125
Etimesgut / ANKARA

Akıllı Yurt

Akıllı Yurt Nedir?

Yeni Bir Konsept Yeni Bir Pazarlama Stratejisi

Akıllı Yurt konseptiyle sizleri buluşturuyoruz. Daha prestijli daha kaliteli daha güvenli daha konforlu bir yurt olarak hizmet vermek mi istiyorsunuz? Rakiplerinize fark atarak adınızdan sıkça bahsedileceğine emin olabilirsiniz.

Akıllı telefonlar ile aşina olduğumuz, AKILLI teknoloji örneklerini artık yaşamımızın pek çok alanında rahatlıkla görebiliyoruz. Akıllı sistemin var oluş amaçları başlıca güvenlik, tasarruf ve konfordur.

Öğrenci yurdunuza, Technohom Akıllı Sistemler teknolojisini entegre ediyoruz. Dilerseniz tüm yurdun kontrolünü tek bir merkezden sağlayabilir veya her kat, her oda için kendine has sistem ve kontrol noktası oluşturulabiliyoruz.

Dahası mı?

TASARRUF


Öğrenci yurtlarındaki en önemli giderlerin başında hiç şüphesiz ki enerji ve yakıt giderleri gelmektedir. Enerji tüketimini kontrol altına alarak maliyetinizi düşürmek istemez misiniz?

Yurdunuzun tüm ısınma sistemini mevsimlere göre programlayarak doğalgaz gibi kullandığınız yakıttan ciddi anlamda tasarruf edebilirsiniz. Diğer yandan, ısınma kontrolünü tek merkezden yaparak öğrencilerin manüel müdahalesinden kaynaklanan israfı engelleyebilirsiniz. Akıllı aydınlatmalar ile gereksiz yere açık bırakılmış veya unutulmuş lambalarınızı sistem üzerinden görerek kapatabilirsiniz. Böylelikle, enerjiden tasarruf ederek yüklü elektrik faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Yapacağınız yıllık enerji ve yakıt maliyetini kontrol altına alarak daha karlı çıkacaksınız.

GÜVENLİK


Her şeyden önce can sağlığı…

Evinden, ailesinden uzakta öğrenim gören genç beyinlerimiz; kaldıkları ortamda kendilerini güvende hissetmek ister. Bu noktada Technohom’un yüksek güvenlik çözümleri sizleri bekliyor. Her odada ve toplu yaşam alanlarında bulunacak tıbbi butonlar ile dilediğiniz kişilere ve 112 Acil Servise çağrı bırakabileceksiniz.

Stratejik noktalara montajı yapılacak olan kameralar, gaz sensörleri, duman sensörleri, hareket sensörleri ve su baskını sensörleri ile yurdunuz ultra güvenli. Kritik yerlere konulan kameralar ile demirbaşların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yönetici odalarını ve diğer gizlilik arz eden odaları akıllandırarak gelişmiş güvenliği ve konforu bir arada yaşamak artık mümkün. Alarm/siren sistemi ile gece vakti dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz.

Unutmayın! Her an gelebilecek tehlikelerden, sizin ve güvenlik güçlerinin saniyeler içerisinde haberi olacaktır.

KONFOR


Öğrenciler, konforun teknoloji ile buluşmasını şahit olacak. Şahsi akıllı telefonları ile aydınlatmaları, perde/panjurları, iklimlendirme sistemlerini yerlerinden kalkmadan rahatlıkla kontrol edebilecekler. Oluşturulan senaryolar ile unutkanlığın sebep olduğu gereksiz enerji tüketiminin önüne geçmiş olacaksınız.

Top